Podpora

 

header_support-center

Berieme podporu našich produktov seriózne

Ak chcete získať čo najviac z Vášho ScanGauge, zhromaždili sme na týchto stránkach komplexný zoznam najčastejšie kladených otázok, tém o riešení problémov a prehľadný zoznam kompatibilných vozidiel.

Nájdete tu tiež prístup k najnovším užívateľským návodom a dokumentácii, rovnako ako aj rozsiahly zoznam X-Gauge príkazov, ktoré môžete použiť vo Vašom ScanGaugeII. Sekciu podpory pravidelne aktualizujeme, takže budeme radi ak sa vrátite a prezriete si najnovšie diskutované témy a aktualizované X-Gauge príkazy.

X-Gauge Príkazy
Využite plný potenciál OBDII a rozšírte funkčnosť Vášho ScanGaugeII pomocou X-GAUGE™ – exkluzívneho programovateľného systému meradiel, ktorý Vám prináša Linear Logic.
Hľadať X-GAUGE Príkazy >>
icon_user-manuals

Návody na použitie

Stiahnite si najnovšie užívateľské návody produktovej rady ScanGauge.

Stiahnuť návody >>

icon_faqs

FAQ

Zoznam často kladených otázok a odpovedí nájdete v sekcii FAQ.

Prejsť na FAQ >>

icon_vehicle-compatibility

Kompatibilita vozidiel

Produkty ScanGauge sú navrhnuté na pripojenie priamo do konektora diagnostiky vozidla – OBDII portu, ktorý sa nachádza pod prístrojovou doskou vo vozidlách od roku výroby 1996 a v novších. Niektoré vozidlá vyrobené pred rokom 1996 môžu byť taktiež kompatibilné s palubnými počítačmi ScanGauge.

Kontrola kompatibility >>


Aktualizácia


Ak máte starší ScanGauge a chcete prístup k najnovším funkciám funkcií, ponúkame Vám aktualizáciu. Skontrolujte si verziu firmvéru Vášho ScanGauge a prejdite na stránku o aktualizácii kde sa dozviete viac informácií.

Informácia o aktualizácii

3Year-30Day_Guarantee-150x88

Záruka


30 dňová bezpodmienečná záruka vrátenia peňazí!
Garantujeme záručný a pozáručný servis zakúpeného tovaru. Len u nás získate záručnú lehotu v dĺžke až 3 roky od zakúpenia tovaru na výrobné chyby a chyby materiálu.

Úplné záručné podmienky