O nás

 

Spoločnosť SmartPro, s.r.o. Vám prináša palubné počítače amerického výrobcu LinearLogic ako autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku od roku 2009.

linear-logic-300x75O Linear Logic

Spoločnosť LinearLogic bola založená v Arizone v roku 1982. Prvé produkty boli spojené s počítačmi AppleII a leteckými komunikačnými technológiami.

scangauge-1-150x112OBD diagnostike sa spoločnosť LinearLogic začala venovať od roku 1996. V roku 2004 bola predstavená prvá verzia palubného počítača ScanGauge. Bol to nový produkt na trhu, ktorý menil obyčajné dáta z diagnostiky na užitočné údaje a informácie, ktoré je možné sledovať v reálnom čase.

ScanGauge IIV máji 2006 bol na trh uvedený palubný počítač ScanGaugeII. Bola to odozva na požiadavku zväčšiť displej, zmenšiť púzdro a umožniť zmenu farebného podsvietenia displeja. Tieto a ďalšie zmeny boli implementované aj do palubného počítača ScanGaugeE, ktorý bol vyvinutý pre zákazníkov, ktorý požadujú menšie rozmery a nižšiu cenu za palubný počítač, ktorý je optimalizovaný na zníženie spotreby a nákladov na palivo.

ScanGauge E